ZmraŽeny hrají také v Plzni!

Včera jsme vyrazili na výlet do Plzně! 💛Hráli tam totiž premiéru ZmraŽeny! Jo, slyšíte správně! 🙂 Moc jsme se zasmáli a užili si to! Spolek Chlupatej kaktus uvádí ZmraŽeny v Divadle Dialog a byli skvělí, takže pokud budete v Plzni, vřele vám je doporučujeme! Ať už jste naší hru viděli (nebo uvidíte 3.května v Rock Café) nebo neviděli, stojí to za to, protože Chlupatej kaktus uvádí úplně jiné ZmraŽeny, než je hrajeme my.

Jak to? FUN STORY!

👻Premiéru ZmraŽen nám v roce 2020 narušil covid. Ještě před naší premiérou, jsme ale zaslali hru do Dilie (licenční agentury, která chrání autorská práva a ostatní si tady mohou vybrat i vaší hru k nazkoušení, naše hry tam jednou za čas posíláme – naší hru Honzu, vstávej si už takto před lety vybralo divadlo Dostavník z Přerova). Během covidu jsme se ale nakonec rozhodli hru značně předělat, na to, že je někde v katalozích uložená původní verze jsme mezitím zapomněli. Premiéru jsme měli až na podzim 2022. Jaké bylo naše překvapení, když nám až po naší premiéře přišlo, že během covidu hru uváděl spolek Ašlemento z Aše (když jsme se dozvěděli, už jí nehráli, už jsme viděli jen záznam) a nyní jsme úplnou náhodou zjistili, že chystají ZmraŽeny i v Plzni! Tak tam už jsme museli vyrazit! 🥳 Máme naší verzi ZmraŽen rádi, ale je super vidět, že světlo světa spatřila i ta původní a ještě, když jí spolek Chlupatej kaktus přivedl k životu tak zábavně a obohatil o další dobré nápady!

👻A jak se hra třeba liší? SPOILER ALERT. Je ještě černější a bláznivější, Milan Jonák totiž původně nebyl neškodný zpěváček, ale obchodník s orgány, který pořádá párty s drogovým dealerem, balí mámy a nakonec si vytrhne střeva z těla. Jo, i tak můžou ZmraŽeny vypadat, tak na to zajeďte do Plzně! A spolku Chlupatej kaktus patří velké DÍK!💛

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *